من و خواهرم عاشق همیم! کمک مان کنید

سلام خانم ناوک                                              از مشاوره های زیبا ناوک 

 حقيقتش ميخوام يك مساله ای رو عنوان كنم چون حس ميكنم ميتونيد كمكم كنيد.

 من ۲۲ سالمه و يه خواهر دارم كه ۲۰ ساله شه ما حدود ۲ سالى هست كه از رابطه  خواهر و برادرى در آمديم و عاشقانه همديگر رو دوست داريم و تو اين ۲ سال هم با هم رابطه داشتم و حتىبکارتخواهرم تو اينرابطه از بين رفت.

 الان بعد از ۲ سال ما واقعا همديگر رو دوست داريم ولى نمی دونيم اينو چه جورى عنوان كنيم. ما دوست داريم با هم يه زندگى مستقل داشته باشيم ولى نمی دونيم از كجا و چه جورى اين مسئله رو بهخانواده مان بگيم خواهشاً کمک مان كنيد         با تشكر شروين

هرچند برخورد به این مساله به این راحتی نیست و تو و خواهرت با معضل بزرگی روبرو هستید اما هیچ مشکلی در این جهان نیست که آسان نشود و اگر شما واقعا عاشق همدیگر هستید و می خواهید با هم زندگی کنید. باید خودتان را برای رویاروئی با این معضل عدیده آماده کنید. اما بررسی این مساله از زوایای مختلف:

ابتدا لازم می دانم این را روشن کنم که این گرایش در ذات خودش طبیعی است و بسیاری از ماها در دوران های مختلف زندگی مان این احساسات را تجربه کرده ایم ولی به علت تابو بودن این ها و ممانعت های شدید مذهبی و اخلاقی بسیاری از ما جرات بیان و ابراز آنها را نداریم. من خودم نیز اولین کسی که عاشقش شده بودم برادر بزرگم محمدباقر بود و متاسفانه برادرم به علت آگاهی از این عشق و علاقه وافر من به او، همیشه من را از خودش بشدت دفع می کرد و برای اینکه به او نزدیک نشوم با من بدرفتاری کرده و از من دوری می نمود. با تمام این احوال من بعدها حتی علنا اقرار کرده بودم که می خواهم با کسی ازدواج کنم که شبیه برادرم محمدباقر باشد.

همسر اولم علی رضائی نیز که من در سن 21 سالگی و او در سن 23 سالگی با هم ازدواج کردیم بوضوح به من این احساس خودش را ابراز کرده بود که از آنجائی که من شبیه خواهرش سیاره هستم عاشق من شده است و این دو خواهر و برادر، علی و سیاره دیوانه وار همدیگر را می پرستیدند.

به عبارتی می توان گفت که عشق خواهر و برادر از دیرباز وجود داشته و از عشق های بسیار عمیق بین انسانهاست. حتی در برهه ای از تاریخ، در بین فراعنه مصر رسم ازدواج خواهر با برادر رایج بود که دلایل آن خود جای بحث خاصی می طلبد.

عشق مادر به پسر و پسر به مادر و در رابطه ای فراتر سکس و رابطه جنسی این دو با هم نیز در طول تاریخ  وجود داشته است و امری غریب نیست و در دوره ای از زمان  تا جائی که یادم می آید گویا  باز در کشور مصر بود که مادران این کار را برای آموزش بهتر سکس به فرزندان پسر خود و آشنائی آنها با امر سکس انجام می دادند و از آنجائی مادر و فرزند به همدیگر اعتماد کامل داشتند این رابطه جنسی تاثیر منفی  بجای نمی گذاشت و پسران هم در آینده با تجربه بهتری به پارتنرها و شریکان جنسی  برخورد می کردند.

با این توضیحات کوتاه می توان گفت که این روابط عشقی و جنسی در ذات خود بلامانع اند و طبیعت این تمایزات قائل شده از طرف بشر مانند محارم را نمی شناسد و اینها زائیده جوامع مدنی است که به مرور با رشد و تکامل اجتماعی بشر و پیدایش آئین ها و مذاهب و مکاتب و …. و در پی آنها قوانین  اجتماعی مختلف مذهبی و اخلاقی و …نیز بوجود آمده اند که در هر شرایطی بنا شدت و حدت این قوانین برخوردهای گوناگونی نیز نسبت به انسانهای آن جوامع صورت می گرفت و می گیرد.

در نگاهی عمیق به طبیعت و کائنات می توان دید که ارزش گذاری بین خیر و شر و خوب و بد و درست و غلط در طبیعت وجود ندارد و سنگ ریزه ماسه هیچ ارزش بالاتری نسبت به الماس درخشان ندارد و هر دو در طبیعت باارزشند و مصداق همین امر را می توان در دنیای حیوانات دید که شیر خود را سلطان جنگل نمی داند و کرم خاکی نیز خود را بی ارزش نمی پندارد.

به همین نسبت در روابط جنسی حیوانات نیز ارزش گذاری خاصی وجود ندارد. حیوانات شرم و حیا را نمی شناسند و برای جفت گیری خودشان با غذا خوردنشان تفاوتی قائل نیستند. در بسط این مبحث است که خروس با دختر خودش نیز جفت گیری می کند و مرغ برای جقت گیری با پسرش تفاوتی با پدر آن پسر قائل نمی شود.

باری برای طبیعت و کائنات ارزش گذاری بی معناست و این ارزش گذاری های خوب و بد و درست و نادرست و …. همه مختص تفکرات انسانهاست و زائیده قدرت های انتزاع او در به کارگیری شعور. که این امر ضمن اینکه انسان را خالق و قادر و اشرف بر مخلوقات دیگر کرده است ولی به همان میزان جنبه های مثبت اش، پتانسیل جنبه های منفی را نیز بالا برده است. چرا که اساسا خود بشر خالق و ایجاد کننده این ارزش ها و خوب و بدها بوده است.

اما تا به کی این ارزش گذاری های انسان ادامه خواهد داشت و آیا روزی انسان با طبیعت در این ارزش گذاری ها همسو خواهد گشت یا نه؟

بله! انسان در گذر از جامعه مدنی و گذر از مدنیت به فرازی بالاتر نیز خواهد رسید فرازی که در آن با طبیعت یک سو خواهد شد و شعور او با شعور طبیعت و کائنات در هم خواهد آمیخت و آن همان بهشتی است که انسانها در آرزوهایشان از آن یاد کرده اند که  روزی این بهشت روی زمین بوجود خواهد آمد.

ولی برای رسیدن به آن ایده آل انسانها شعور و قدرت فکر انسانها آنقدر و آنقدر باید بالا و بالا و بالاتر رود که حتی انسان بی نیاز از فکر گردد و آنجاست که او وارد بهشت خواهد شد و در آن بهشت هیچ تمایزات و تفاوتهائی نخواهد بود از جمله برای عشق و سکس  که برای سکس و عشق هیچ کس و هیچ چیزی مانعی نخواهد بود.

برای رسیدن به آن ایده آل ها که زمان آن دیر و دور نیز نیست در وهله اول باید پرده ها را از قلب ها و دلها و درون های خودمان کنار بزنیم و خودمان باشیم، خودمان را دوست داشته باشیم، همان گونه که هستیم خودمان را بپذیریم  با تمام احساسات و گرایشات هر چند به ظاهر غیرنرمال مان و بیان کنیم حرفهای دلمان را و ابراز کنیم احساسات درون مان را و از طرفی شنوای حرفهای دیگران و ابراز احساسات آنها شویم بدون ارزش گذاری و درست و نادرست خواندنشان.

و این بزرگترین گامی است که برای این راه باید برداریم و شما دو خواهر و برادر نیز که عاشق همدیگر هستید بباید از خودتان شروع کنید و احساسات و گرایشات خودتان را بیان کنید و این کار را از خانواده و نزدیکان و دوستان خودتان شروع کنید تا بعد از گذر از مرحله برخوردهای گفتاری برای ورود به مرحله دیگر برخوردهای رفتاری برنامه ریزی کنیم.

زیبا ناوک  22.9.2012

31 Responses to من و خواهرم عاشق همیم! کمک مان کنید

 1. سیامک می‌گه:

  خانم محترم سلام
  دیروز ویدیویی از شما در یو تیوب دیدم در مورد سکس با محارم. لازم دانستم نکاتی را در این مورد بعرض شما برسانم. اگر چه هم اکنون مد شده که هر میل و خواسته ای بویژه جنسی طبیعی شمارده شود و خود من نیز به شخصه معتقد به حداقل خط قرمز در مورد این مسایل هستم ولی معتقدم بین وجود انگیزه در یک فرد با بالفعل در آوردن آن راهی دراز وجود دارد . سکس با با محارم و همجنس بازی از این جمله هستند. می دانم که همه پسر ها میل و گرایش طبیعی جنسی به جنس مخالف خود از قبیل مادر و خواهر و عمه و خاله و زن عمو و زن دایی و… دارند. و حتی ممکن است در این مورد خواب ببینند که با مادر خود و یا خواهر خود سکس داشته اند . همانگونه که گفتید این کاملا طبیعی است ولی معنای آن نمی تواند این باشد که به آن دامن زده شود. اگر قرار باشد انسان به هر میلی ولو ناچیز در ضمیر ناخوآگاه خود جامه عمل بپوشاند . جهنم وحشتناکی بر قرار خواهد شد!. فرضا همانگونه که می دانید در انسان غریزه شکار و جنگ و کشتن همنوع وجود دارد. حال اگرمن یک شب خواب دیدم یک نفر را کشته ام آیا باید این میل باطنی خود را به عمل در آورم؟ و یا اگر فردی خواب ببیند که با یک بچه و یا نوجوان سکس داشته است تکلیف چیست؟ آیا باید پدوفیلی را اجازه داد؟ اگر من خودم جهت مشاوره طرف مشورت قرار بگیرم از دو حالت خارج نیست
  اول – این عمل انجام نشده است و تنها یک نیاز ذهنی و تخیلی است
  در این مورد ضمن روشن کردن فرد در اینکه این از اعماق ناخودآگاه تارخی اش سرچشمه می گیرد و در عصر حاضر موضوعیت ندارد.می توان به او پیشنهاد کرد که این جریان انرژی را به مسیر امن تری انتقال دهد. چون اگر بخواهد آن را جامه عمل بپوشاند . هزینه های هنگفتی را چه از نظر فردی و چه از نظر اجتماعی خواهد پرداخت. و این موضوع دارای صرفه نیست. و اگر نمی تواند این کار را انجام دهد می تواند آن را تعدیل کند .بویژه از طریق تخیل فقط استمنا نماید.
  دوم -این عمل صورت گرفته است.
  باز مثل مورد بالا روشنگری لازم است ولی باید به فرد تفهیم شود که اولا اتفاق مهمی نیافتاده و دوما باید آن را متوقف کند و دلایل آن را هم با محرم جنسی اش هم در میان بگذارد و با یک معذرت خواهی آن را به پایان برساند.و زندگی را بطور معمولی ادامه دهد.

  در مورد هم جنس بازی هم همین گونه است. همجنس بازی یک بیماری طبیعی است نه یک سکس طبیعی! مانند سرماخوردگی که اگر شما سرما بخورید کسی از سرماخوردن شما تعجب نمی کند ولی در پی تقویت و گسترش آن هم بر نمی آیید. با تعجب امروزه دیده می شود که به بهانه طبیعی بودن همجنس بازی, تصور می کنند اجازه گسترش آن را هم دارند. یعنی اگر فردی این نیاز بصورت کم در او وجود دارد را انگولک کنیم و این نقطه کم رنگ را پر رنگ کنیم و از او یک همجنس باز تمام عیار بسازیم.
  این بحث بحث مهم و در عین حال خطرناکی هم هست.اگر بخواهیم بی گدار به آب بزنیم جامعه به هیچوجه تحمل آن را نخواهد داشت و از فردا پسران تصور خواهند کرد که حق دارند تا با مادر و یا خواهر خود بخوابند!و یا دختران با پدران.می دانید چه کشت و کشتاری بخاطر پذیرا نبودن جامعه سر این کار اتفاق خواهد افتاد؟!! برای مثال سازمان بهداشت جهانی به کشورهای در حال توسعه توصیه می کند تا زمانی که شما امکان جایگزینی یک سیستم پزشکی کارآمد بجای طب سنتی و جادوگی ندارید باید با جادوگران و رمال ها و سرکتاب باز کن ها بسازید!مردم نباید از اینجا رانده و از آنجا مانده شوند. فعلا این سیستم دارد کار می کند. راندمان آن مطلوب نیست ولی بهر جهت دارد کار می کند. در مورد سکس با محارم هم همینگونه است. شاید پزشکی بتواند نقائص ژنتیکی حاصل از این کار را بر طرف کند ولی تا آن موقع که در جامعه جا بیافتد راهی بس دراز باقی است و شاید بشر هیچوقت به آن نقطه نرسد و اصولا نیازی هم نیست .در ثانی مگر سکس با محارم نان شب است؟!!از قدیم گفته اند بخاطر یک بی نماز در مسجد را نمی بندند! حال بخاطر چند مورد معدود که از این نظر مشکل عاطفی دارند که نمی توان جامعه را به آتش کشید و عفونت را پخش کرد.
  من از فحوای کلام شما در این مصاحبه ویدیویی اینگونه برداشت کردم که شما با مجاز شمردن این کار موافقید. از آنجا که حس می کنم نوعی دغدغه اصلاح اجتماعی دارید , لازم دانستم این مطلب را با شما در میان بگذارم. قبلا از صرف وقت شما تشکر می کنم.
  سیامک

 2. سیامک می‌گه:

  :
  1- اولا قرار نیست همه عشق ها به انجام برسه خود منهم عاشق 100 نفر شدم که یکی اش وصال نداد. پس در این مورد خیلی احساسی برخورد نباید کرد.2- به همین دلیل است که در عرایضم عرض کردم . شیوع و رواج این نوع سکس مشکلات فراوان فردی و اجتماعی به همراه می آوردو همچون بیماری ایدز پیشگیری بهترین درمان است . هر چقدر بتوانیم در مراحل ابتدایی آن را متوقف کنیم درمان راحت تر خواهد بود.
  3- در زمان شاه هم این مسئله وجود داشت و پرورشگاه ها پذیرای بچه هایی بودند که به آنها بچه های خواهر برادری می گفتند و حتی یکی از آشنایان ما که در آنجا کار می کرد یکی از همین بچه ها را به زنی گرفته بودو فوق العاده از اخلاق خوب او و مهربانی بی اندازه اش تعریف می کرد.می شود دید در آن موقع چه راه حلی را جستجو می کردند و از آن کسب تجربه کرد.
  4-در این مورد ویژه که درصد بروز آن خیلی کم است شاید جدایی فیزیکی بخش اعظم مشکل را حل کند. پسر از خانه برود و یا دختر.5-
  اگر دیگر هیچ کاری نمی توانند بکنند امکان زندگی مشترک آنان در ایران عملا وجود ندارد. یا باید تغییر هویت بدهند و در گوشه ای دور افتاده زندگی را ادامه دهند و یا از کشور خارج شوند.
  6- هر چه هست این یک مورد بسیار ویژه است و مربوط به کل جامعه نیست و شاید اصولا نشر این سوال هم مسائلی را برای جامعه به همراه داشته باشد. همانگونه که در زمان شاه هم از بحث علنی در مورد آن در اجتماع خودداری می شد. این بحث کارشناسان است و نه منظرگاه قضاوت مردم عامی. همانگونه که در جریان پرونده های قضایی قتل و تجاوز از نشر جزییات جرم بخاطر جلوگیری از خدشه دار شدن عفت اجتماعی و بد آموزی جلوگیری می شود. ما خیر و صلاح جامعه را می خواهیم و هدف ما از آزادی خیر جامعه است و نه صرفا نشر یک مسئله.

  • amir می‌گه:

   آفرین سیامک . نسل انسان باید تا اونجا که نیتونه از هم دور باشه تا نسل به نسل بهتر و باهوش تر بشه. شما ببین دختر عمو پسر عمو ازدواج میکنن چقدر توشون معلول هست. وای به حال خواهر برادر….. ولی کلا بعضی ها به هیچ چیز قانع نیستند.

  • حمید می‌گه:

   آفرین آقا سیامک من دوستدار توام ، چون واقعا چیز بزرگی را از تو یاد گرفتم، چرا که اشاعه یک امر خاص گاهی اوقات باعث برهم زدن آرامش بسیاری از افراد عامی جامعه می شود که تفکرات مذهبی دارند و در قید و بند معانی متفاوتی از این گفتار قرار دارن

 3. چت می‌گه:

  )) در مورد هم جنس بازی هم همین گونه است. همجنس بازی یک بیماری طبیعی است نه یک سکس طبیعی! ((
  چه کسی به شما گفته که همجنسگرایی یک بیماری است؟
  آیا همجنسگرایی با خوردن آنتی بیوتیک یا پنیسیلین یا گل گاو زبان خوب خواهد شد که شما نام آنرا بیماری میگذارید؟
  همجنسگرایی در مرحله اول به ترشح هرمونی و سپس به دوران کودکی افراد بستگی دارد و نمیتوان نام آنرا بیماری گذاشت!
  در بین زنان هم زنانی داریم که حالت زنانه بیشتر یا کمتری دارند و در بین مردان هم به همچنین ، آیا بنظر شما این هم یک نوع بیماری است؟

  • سیامک می‌گه:

   آیا شما ورود یک آلت تناسلی به مجرایی پر میکروب و عفونت را طبیعی می دانید؟آیا مجرای آنال برای ورود ک.. ساخته شده است یا برای دفع مدفوع؟اگر اینطور است می توان خوردن ادار و مدفوع را هم یک عمل تغذیه ای طبیعی قلمداد کرد! شکی نیست که آمیزش طبیعی , از این گونه آمیزش طبعی تر است!در مورد درمان هم منظور قرص و دارو نیست و اصولا شاید درمانی متصور نباشد! دانشمندان دو مار را در یک قفس انداختند در حالی که هر دو نر بودند پس از مدتی یکی از آنها شروع به تعدی به مار دیگر کرد و مار دیگر پس از مدتی مقاومت عاقبت تسلیم شد. پس از مدتی همجنس بازی , آنها دو مار ماده در قفس آنها انداختند و مار ها مجددا به حالت طبیعی برگشتند.

   • چت می‌گه:

    خوب حالا این حرفهای شما چه ربطی داشت به «بیماری»؟ بهتر بود که درباره «بیماری همجنس بازی» صحبت میکردید نه اینکه با مغلطه بازی سعی در ماست مالی کردن اشتباهتان بکنید!

  • سیامک می‌گه:

   مثال دیگر دزدی است. دزدی یک بیماری اقتصادی طبیعی است. در جامعه وجود دارد. ولی کسی آن را تبلیغ نمی کند!

 4. مهشید می‌گه:

  سیامک جایی برای حرف اضافه نذاشت مرسی

 5. حسین می‌گه:

  همجنس باز به کسی چه آسیبی میرسونه؟؟؟چه ارتباطی میتونه با دزد داشته باشه؟؟؟؟به نظر من مرز پیروی از طبیعت توجه به سلامتی جسمی و روحی خود فرد و دیگران است و لزومی ندارد ما طبیعتمان را پیروی نکنیم،چرا که طبق نظرات دیگران نیست!!!!!

  • چت می‌گه:

   به نظر سیامک ، هرکاری که طبق مراد ایشان نباشد ، یک نوع بیماری است! برای مثال : بیماری کدو حلوایی (چون سیامک کدو حلوایی دوست ندارد، پس هر کسی کدو حلوایی بخورد ، بیمار است)، بیماری سوت زدن (چون سوت زدن اعصاب سیامک را بهم میریزد و اصلا انگشتان دست پر از میکروب برای این درست نشدند که در دهان بگذاریم، سوت زدن هم یک نوع بیماری است) و الاآخر

 6. شیده می‌گه:

  sسیامک خیلی کامل توضیح دادی

 7. سعید می‌گه:

  با سیامک موافقم.

 8. gholi می‌گه:

  اگر اخلاق را کنار بذاریم چه ضمانتی هست که شما خواهر و برادر حلال زاده اید. شاید پدر و مادر شما هم خواهر برادر بودن. پس اگه این طوریه شما هم مشکلی نداره این کار رو بکنید. راستی قبلش مطمئن بشید خواهر شما با یک برادر دیگه رابطه نداشته . چون احتمالا از روی غریضه حق داره با هرکسی که بخواد رابطه داشته باشه

  • hamid می‌گه:

   ببین واقا با هین نظر دادنه تو و اون سیامکی که تاییدش میکونی ثابت میکونید هنوز تو عصر حجر و کاملا خورافاتی سیر میکونید

   • چت می‌گه:

    دقیقا دوست عزیز ، اینها یه مشت ساندیس خور و خرافاتی هستند که نشستند پشت کامپیوتر و گیر دادن به حلال و حروم بودن ! تجاوز به دختر 9 ساله براشون از شیر مادر هم حلالتره برای اینکه هم محمد اینکارو کرده و هم خمینی اینکاره بوده !

   • fafa می‌گه:

    اگه کسی که با محارم خودش زنا میکنه آدم پیشرفته ای هست پس با این حساب حیوونا پیشرفته تر از آدما هستن .

 9. بانو می‌گه:

  با سيامك موافقم. بنظرم هم سكس با محارم كار شرم آوريه هم همجنسبازي .

 10. چت می‌گه:

  دریغ از یک بحث منطقی! همه گیر دادند به حلال و حرام بودن! مثل اینکه یه آخوند شپشو بیاد چهارتا آیه قران بخونه، میشه حلال! هر کی میخاد بحث منطقی و علمی کنه بیاد جلو، هرکی هم میخاد حرف حلال و حروم بزنه ، بره فیضه قم ثبت نام کنه ، شاید فردا پس فردا تو مجلس یه کاره ایی شد!

  • fafa می‌گه:

   ببخشید به نظر شما کار منطقی اینه که شما بری با خواهرت ازدواج کنی؟ اون وقت بچه ای که به دنیا میاد شما رو بابا صدا کنه یا دایی ؟اصلا معلوم نیست بچه سالم به دنیا میاد یا نه .آیا از نظر منطق درسته که آدم یه کاری بکنه که بچه های معلول به دنیا بیان علم هم مخالف به دنیا اومدن بچه های ناقصه برا همینه که قبل از ازدواج دختر و پسر میرن آزمایش میدن .همجنسبازی هم همینطور ورود آلت تناسلی به مقعد باعث میشه که عفونت و بیماری هایی مثل ایدز راحتربه طرف مقابل منتقل بشه تازه باعث میشه که انسان هنگام مدفوع کردن کنترل خودشو از دست بده و خودشو کثیف کنه .این از نظر علمی درسته؟حتما خدا یه چیزی میدونه که ما رو از این کارا منع کرده.

 11. شاهچراغ می‌گه:

  من برای خودم به عنوان انسان و وجه تمایز با حیوانات به اخلاق معتقدم
  اینجاست که باید به بعضی ها گفت
  <<<<>>>

 12. دانیال می‌گه:

  سکس با خواهر نشدنی است من امتحان کردم نشد

 13. setare می‌گه:

  سلام دوستان وقتی میبینم که در مقابل حرف های منطقی خانم از حلال و حرام صحبت میکنید بیشتر ضعف شما را در منطق میبینم،حلال و حرام قراردادهای بین شما و دین اند و این قراردادها از دینی به دین دیگر فرق میکنه و شما فقط میتوانید از آنها برای کسانی که آن دین را قبول کرده اند استفاده کنید و چنان چه دین شما کامل باشد باید بتوانید با منطق کسانی را که این دین را قبول نکرده اند قانع کنید چنان چه این خانوم حلال حرام را قبول داشت که نمی اومد باشما بحث کنه…پاسخ های شما فقط آدمایی را قانع میکنه که قدرت تحلیل خودشون را به دین سپردن و خودشون رفتن یه گوشه نشستن

 14. محمد می‌گه:

  من یه مشکل دارم لطفا بم کمک کنید
  mitsunari.ishida76@yahoo.com

 15. امید می‌گه:

  ببین زیبا ناوک،با تمام احترامی که برای دوستانی که میان اینجا قائلم،ولی کیر تو کوس اونی که تو ازش اومدی بیرون،میدونی چرا؟چون انسان رو با خروس مقایسه کردی،مطمان باش اونایی که به خواهرو مادر خودشون نظر دارن،از منی بابای خودشون نیستن،وگرنه کلمه خواهر یا مادر،مقدس ترین کلمه هاست

 16. سجاد می‌گه:

  راستشو بگم با کلمات و جملاتی ک آقا سیامک گفتن جایی واسه حرف زدن نمیمونه . در مورد کلمات بکار رفته از اقا امید.باید بگم که اینجور صحبت کردن بده. ولی با اصل موضوع موافقم.راستی در مورد اینکه چرا خداوند بزرگ این طور مقدر فرمودند که خواهر و برادر با هم نمی تونن رابطه یا ازدواج یا از این قبیل کارا بکنن.یه دلیلش از لحاظ علمی اینه که کروموزم هاشون و هورمون هاشون با هم شبیهن و میدونید منظورم چیه.خودمونیم!بیاید به خدا اعتماد کنیم چون شک دارم اشتباه کنه با تشکر(خدایا هممون رو ببخش و بیامرز).

 17. ح می‌گه:

  همجنسگرایی یک گرایش طبیعی نیست ، یک بیماری هست ، دلیل اونهم اینه که هدف از ارتباط جنسی فرزند آوری است ، ولی همجنسگرایی فرزند آوری ندارد ،‌ حیوانات هم اگر تحت فشار قرار بگیرن به همجنس خودشون رو می یارن(نمونه اش خروس های خونمون هستن که اونی کی می خواد به این یکی حمله کنه ولی اون یکی دائما فرار می کنه) ولی این یک گرابش طبیعی نیست ، همچنین این بیماری در اثر بی بند و باری هم بوجود می یاد به حدی که دیگر از راه طبیعی ارضا نمی شوند ، ازدواج با محارم هم به علت ضررهاش درست نیستاز دو جنبه جنبه اول اینکه ضرر می زنه به نسل بعدی و جنبه دوم هم مربوط می شه به مفاسد اون برای خانواده که دیگه یه دختر می ترسه با محارمش (برادر و یا پدر) توی یک خونه تنها باشه (چیزی که خیلی شایع هست توی جوامع غربی) همچنین ازدواج با محارم باعث می شه شخص حالت بی قید و بندی پیدا کنه و حیاش بریزه ، (هر بیماری که قرص نمی خواد ، پس اینهمه روانپزشک و کتاب روانپزشکی واسه تجویزه قرصه ؟!)

 18. payam می‌گه:

  hatman to zenazadeh hasti rabeteye khahar baradario be enheraf resoondi. hatman nanatam haraj shode bache koni.

 19. jamal می‌گه:

  من جمال هستم 29 ساله از تبریز مجرد دنباله یه دختر حشری همجنس باز میگردم برای ازدواج من خیلی حشری هستم و دوست دارم با کسی ازدواج کنم که مثله خودم باشه من دوست دارم زنه اینده من اهل همجنس بازی باشه و پیش من با هر دختری یا زنی که خواست لز کنه حتی راضیم موخه خواهرمو بزنه و بیاره جلوی چشم من باهاش لز کنه به قران حرف دله منه من اهل دورغ این جور چیزا نیستم نیازی هم به دورغ گفتن ندارم اگر دختری با این شرایط بود باهام تماس بگیره صفر نهصد و سی و سه شصدوشش هشتاد و هفت چهارصدوپنجاه و سه یا بیاد یاهو باهم بیشتر اشنا بشیم gal.sikishakh@yahoo.com دخترای ناز به قران حرف دلمو میزنم اگر دیدی با اخلاق من سازگاری داری باهام تماس بگیر من از نیاز مالی هم هیچ مشکلی ندارم فقط دوست دارم با زنم متنوع زنگی کنم برای خودمون زندگی کنیم .مرسی که وقت گذاشتین و پیام منو خوندین …ایدی لاینم هست http://line.me/ti/p/ncrDy83h1f

  • آسمان آبی می‌گه:

   جمال جان ممنون که مشکلت را صادقانه گفتی ولی یک اشکال در آن وجود دارد و آن اینکه قصد ازدواج داری. برای اینکار ازدواج کار مناسبی نیست. ازدواج یک مسئولیت بزرگ است و راهی برای خالی کردن شهوت بشمار نمی آید. اگر پس از مدتی سکس کردن این عمل برای شما تکراری و معمولی خواهد شد و شما ومی مانی و دنیایی از مسئولیت و زحمت. مشکل سکس ات را جای دیگر حل کن و به ازدواج تنها از دید تشکیل خانواده نگاه کن. قشنگ ترین زن ها و حشری ترین آنها هم بعد از یکسال برایت معمولی خواهد شد و چه بسا فیلت هوای هندوستان کند.

 20. هادی نیک می‌گه:

  خاک برسر شماها بره

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

دنبال‌کردن

هر نوشتهٔ تازه‌ای را در نامه‌دان خود دریافت نمایید.

به 263 مشترک دیگر بپیوندید

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: